Oferty / WYCIECZKI DLA SZKÓŁ

WARSZAWA NA JEDEN DZIEŃ

WARSZAWA NA JEDEN DZIEŃ

  • Ilość dni: 1 dzień
  • Typ oferty: Wycieczka szkolna
  • Kraj/Region: Polska/Mazowieckie
  • Transport: Autokar
  • Organizator: GROMADA
Ceny już od:
270,-

                 WARSZAWA NA JEDEN DZIEŃ 
                                        WOLNY TERMIN 18.05.2023 


Program ramowy wyjazdu:
Wyjazd z Turku 
Przejazd na trasie Turek - Warszawa 
Przyjazd do Warszawy
Wizyta w Centrum Nauki Kopernik tutaj zwiedzający mogą poznawać prawa nauki poprzez samodzielnie przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Jak sami piszą ich misją jest in
spiracja do doświadczania, rozumienia świata i odpowiedzialnego działania. 
LUB wizyta na stadionie PGE Narodowy - trasa Poczuj się jak VIP  podczas, której zobaczymy najbardziej prestiżowe miejsca stadionu i zasiądziemy w najbardziej ekskluzywnych przestrzeniach areny, przeznaczonych dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców. 
Obiad II daniowy 
Przejście na Stare Miasto w Warszawie 
Zamek Królewski - zwiedzanie z audioprzewodnikiem 
Spacer po Starym Mieście z przwodnikiem podczas, którego zobaczymy plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy. Rynek Starego Miasta, gdzie znajduje się rzeźba Warszawskiej Syrenki. Zobaczymy także Barbakan i mury miejskie, pomnik Małego Powstańca. Nastepnie przejdziemy Krakowskie Przedmieście, gdzie zobaczymy Pałac Prezydencki oraz Uniwersytet Warszawski. Nasz spacer zakończymy przy Grobie Nieznanego Żołnierza. 

CENA od 260 zł/os przy 40 uczniach + 3 opiekunów gratis 
Świadczenia zawarte w cenie: 
- Przejazd komfortowym autokarem turystycznym z klimatyzacją 
- Opłaty drogowe i parkingowe 
- Bilet wstępu do Centrum Nauki Kopernik lub PGE Narodowy - trasa "Poczuj się jak VIP" oraz Zamek Królewski (uwaga! Bilet wliczony w cene dla uczniów do 16 roku życia. Jeżeli uczniowie powyżej 16 r.ż. dopłata 34 zł/os) 
- Obiad II daniowy 
- Usługa przewodnicka zwiedzanie Starego Miasta w Warszawie
- Ubezpieczenie NNW 5 tys. zł/os uszczerbek na zdrowiu 

Miejsce zbiórki Turek 
Transport autokar tursytyczny 
Termin do ustalenia 

 
wersja do druku

Jeżeli wyrażacie Państwo zainteresowanie powyższą ofertą turystyczną prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go do naszego pracownika. Pomoże nam to w dalszej korespondencji z Państwem.

Obowiązek informacyjny wynikający z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 późn. zm.): Administratorem danych jest Biuro Podróży Gromada Turek. Dane będą przetwarzane w celu realizacji kontaktu z kandydatami. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.