Biuro Podróży Gromada TurekBiuro Podróży Gromada Turek
ul. Milewskiego 5, 62-700 Turek
tel.: +48 63 2785548
e-mail: biuro@gromadaturek.pl

HISZPANIA/ANDALUZJA - ZWIEDZANIE

Kategoria ofert: TEATR

CENY JUŻ OD:
2 750
PLN
Ilość dni:
8 dni
Typ oferty:
Wycieczka zagraniczna
Kraj/Region:
Hiszpania/Andaluzja
Transport:
Samolot

Wycieczka objazdowa

ANDALUZJA
Sewilla - Cordoba - Malaga- Gibraltar

 
 
Sewilla - Cordoba - Granada - Gibraltar
     
Terminy i cena
   
25.05 - 01.06.2020     -  2750 zł
   
29.06 - 06.07.2020     -  2850 zł
   
16.09 - 23.09.2020     - 2850 zł
   
01.10 - 08.10.2020     - 2750 zł
   
 
Zakwaterowanie
 • 7 noclegów w hotelu 3 lub 4-gwiazdkowym w miejscowości Torremolinos, Benalmadena lub innej na Costa de Sol ,  pokoje 2 -osobowe z łazienkami.|
  Program ramowy

 • 1 DZIEŃ:
  Zbiórka na ul. Zwierzynieckiej w Poznaniu, parking przy ZOO, przejazd autokarem na lotnisko w Berlinie. Wylot do Malagi. Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie.  Obiadokolacja. Nocleg.

  2 DZIEŃ:
  Śniadanie, wycieczka do Cordoby, zwiedzanie Mezquity - dzielnicy żydowskiej, Wielkiego Meczetu, będącego w czasach kalifatu największym centrum duchowym, Synagogi, pomnika Majmonidesa, spacer po uliczkach Starego Miasta.

  3 DZIEŃ:
  Śniadanie. Przejazd do Granady - miasta, które słynie w historii jako ostatni bastion Maurów. Zwiedzanie części zespołu pałacowo-ogrodowego Alhambry, należącego niegdyś do arabskich władców Granady.

  Wizyta w wytwórni win Malaga. Pokaz linii produkcyjnej wraz z degustacją.

  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  4 DZIEŃ:
  Po śniadaniu wyjazd do Sewilli, jednego z najpiękniejszych miast w Hiszpanii. Zwiedzanie największej w Europie katedry gotyckiej – skarbca sztuki sakralnej, Plaza Espana oraz dawnej dzielnicy żydowskiej Santa Cruz.

  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  5 DZIEŃ:
  Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja.

  6 DZIEŃ:
  Po śniadaniu wycieczka na Gibraltar – enklawy brytyjskiej na półwyspie iberyjskim, fakultatywna wycieczka busami na Skałę Gibraltarską, wejście do Groty Św. Michała. Czas wolny na zakupy w strefie bezcłowej. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  7 DZIEŃ:
  Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja.

  8 DZIEŃ:
  Śniadanie, czas wolny, transfer na lotnisko w Maladze. Wylot do Berlina, transfer autokarem do Poznania.

  Dodatkowe informacje

 • < >realizacja programu turystycznego - 120 € (wstępy, lokalni przewodnicy, zestawy słuchawkowe)dopłata do pokoju 1-os. 17 €/nocw przypadku chorób przewlekłych należy wykupić dodatkowe ubezpieczenie w cenie 2 Euro / dzieńzachęcamy do wykupienia ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z wyjazdu. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 3% ceny imprezy turystycznej i należy je wykupić przy podpisaniu umowyprzelot realizowany jest  liniami Ryanair  - podróż odbywa się z 1 sztuką bagażu o wadze 10 kg i wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm (tzw. walizka kabinówka)  dodatkowa mała torebka 40cm x 20cm x 25cmistnieje możliwość wykupienia bagażu głównego 20 kg, nadawanego do luków bagażowych. Dokładna cena podawana jest w dniu zakupu imprezy turystycznej

  Ze względu na politykę sprzedażową linii lotniczych, nie gwarantujemy rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie. System rezerwacyjny przydziela miejsca losowo według specjalnego algorytmu. Istnieje możliwość zarezerwowania sąsiednich miejsc za dodatkowa dopłatą (cena zależna od rodzaju miejsca oraz aktualnych stanów sprzedaży na dany lot).

  Świadczenia
  • przelot samolotem  Ryanair z bagażem podręcznym 10 kg o wymiarach 55 cm x 40 x 20 oraz torebką o wymiarach 40 cm x 20 x 25
  • transfer autokarem lub busem z Poznania na lotnisko wylotowe i z powrotem
  • transfer w Hiszpanii lotnisko – hotel – lotnisko
  • 7 noclegów w hotelu 3/ 4-gwiazdkowym , pokoje 2 -osobowe z łazienkami
  • śniadania i obiadokolacje – bufet (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne)
  • opieka profesjonalnego pilota na całej trasie
  • wycieczki zawarte w programie
  • ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

 

Cennik

od
2 750,- PLN /zł

Powyższa informacja pochodzi ze strony www.gromadaturek.pl
© Biuro Podróży Gromada Turek / W ofercie naszego biura znajdziecie Państwo szeroką gamę ofert turystycznych oraz pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych, autokarowych i promowych.