Oferty / WYCIECZKI JEDNODNIOWE

GDAŃSK - PLAŻA STOGI

GDAŃSK - PLAŻA STOGI

  • Ilość dni: 1 dzień
  • Typ oferty: Wycieczka
  • Kraj/Region: Polska/Pomorskie
  • Transport: Autokar
Ceny już od:
160,-

                    Gdańsk - plaża Stogi
                           Termin 16.07.2022 (sobota) 
                                     Cena 160 zł/os 


Zapraszamy na jedną z najczystyszych oraz najładniejszych plaż w Trójmieście. Plaża Stogi posiada nowoczesne zaplecze ratowniczo-sanitarne. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników WOPR zarówno z brzegu jak i z dryfujących łodek. Plaża ta od wielu lat otrzymuje wyróżnienie Międzynarodowego Programu Błękitna Flaga, co oznacza, że nie musimy się obawiać się o stan wody, w której się kąpiemy. 
Kąpielisko Gdańsk - Stogi znajduje się niedaleko historycznego centrum miasta. W niespełna 30 minut możemy znaleść się przy Dworcu Głównym w Gdańsku - wystarczy wsiąść w tramwaj lini 8 lub 3. Zajezdnia tramwajowa znajduje się przy ulicy Nowotnej - 5 minut od wejścia na plaże nr 26. 
Historyczne centrum miasta Gdańsk urzeka wspaniałą architekturą i niepowtarzalną atmosferą. Najbardziej reprezentacyjną i zabtykową część stanowią dwie dzielnice - Stare i Główne Miasto. Można tutaj zobaczyć wyjątkowo cenne zabytki z różnych okresów. Większość zabytków skupiona jest wokół Traktu Królewskiego, dzięki czemu można je poznawać spacerując. Jedne z najciekawszych obiektów to, m.in. Dom Uphagena, Dwór Artusa, Ratusz Głównego Miasta oraz Bazylika Mariacka. Oczywiście nie brakuje resturacji i kawiarni, w których można się zatrzymać i poczuć klimat miasta. 

Zapraszamy na plażowanie, zapraszamy na zwiedanie - każdy znajdzie coś dla siebie! 

Program: 
Godz. 6:00 wyjazd 
Przejazd do Gdańska - Stogi 
Godz. 11:00 przyjazd do Gdańska - Stogi
Czas na plażowanie, zwiedzanie 
Godz. 20:00 wyjazd w drogę powrotną 
Przyjazd do miejsca zbiórki godz. 00:00
Świadczenia zawarte w cenie: 
- Przejazd komfortowym autokarem 
- Ubezpieczenie NNW 5 tys. uszczerbek na zdrowiu
- Opieka pilota biura
Dodatkowo dla chętnych obiad w pobliskiej resturacji w cenie 35 zł/os

Wyjazd 
Turek: godzina 5:50 zbiórka przy biurze GROMADA | godzina 5:55 zbiórka parking sklepu Lidl 
Koło: godzina 6:30 zbiórka parking PKP 
wersja do druku

Jeżeli wyrażacie Państwo zainteresowanie powyższą ofertą turystyczną prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go do naszego pracownika. Pomoże nam to w dalszej korespondencji z Państwem.

Obowiązek informacyjny wynikający z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 późn. zm.): Administratorem danych jest Biuro Podróży Gromada Turek. Dane będą przetwarzane w celu realizacji kontaktu z kandydatami. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.