Oferty / WYCIECZKI JEDNODNIOWE

WARSZAWA W JEDEN DZIEŃ

WARSZAWA W JEDEN DZIEŃ

  • Ilość dni: 1 dzień
  • Typ oferty: Wycieczka
  • Kraj/Region: Polska/Mazowieckie
  • Transport: Autokar
Ceny już od:
0,-

WARSZAWA W JEDEN DZIEŃ 


Propozycja zwiedzania z lokalnym przewodnikiem: 
Łazienki Królewskiespacer po jednym z najpiękniejszych zespołów pałacowo-ogrodowych w Europie, dawnej rezydencji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wędrówka parkowymi alejami połączona z poznawaniem historii tego miejsca oraz odkrywaniem pałaców i pawilonów znajdujących się na terenie Łazienek.
Stare Miasto Plac Zamkowy wraz z kolumną Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski, Barbakan i mury miejskieRynek Starego Miasta, Katedra św. Jana, Pomnik Małego Powstańca. 
Centrum Nauki Kopernik
 - zwiedzający mogą poznawać prawa nauki poprzez samodzielnie przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach.

Inne propzycje zwiedzania: 
- Muzeum Powstania Warszawskiego 
- POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich 
- Stadion Narodowy 
- Pałac w Wilanowie 

Termin: do ustalenia 
Cena: do ustalenia: 
Miejsce zbiórki: do ustalenia 
Transport: autokar turystyczny klimatyzowany 
wersja do druku

Jeżeli wyrażacie Państwo zainteresowanie powyższą ofertą turystyczną prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go do naszego pracownika. Pomoże nam to w dalszej korespondencji z Państwem.

Obowiązek informacyjny wynikający z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 późn. zm.): Administratorem danych jest Biuro Podróży Gromada Turek. Dane będą przetwarzane w celu realizacji kontaktu z kandydatami. Podanie danych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.