JARMARK DOMINIKAŃSKI W GDAŃSKU

Kategoria ofert: WYCIECZKI KRAJOWE

JARMAR DOMINIKAŃSKI
W GDAŃSKU

30.07.2019
08.08.2019€‹

€‹CENY: 125 zł/os 

Tradycja Jarmarku św. Dominika liczy sobie już prawie 760 lat. Został on ustanowiony bullą papieża, który nadał Dominikanom gdańskim przywilej organizowania jarmarku. W sierpniu zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji gwarnego Jarmarku św. Dominika 2019. Jest to największa w Polsce i jedna z największych w Europie plenerowych imprez handlowo – rozrywkowych.

 Zlokalizowany w sercu Starego Miasta Jarmark Dominikański, rokrocznie przyciąga tłumy mieszkańców Trójmiasta oraz polskich i zagranicznych turystów. W ubiegłym roku Jarmark odwiedziło blisko 7 milionów gości, a handlowano na ponad 1100 kramach!  

Współczesna formuła Jarmarku św. Dominika nawiązuje do średniowiecznych tradycji jarmarku czyli handlowania i dobrej zabawy. Rokrocznie zwiększa się udział rzemieślników, artystów i kolekcjonerów, a jarmarkowemu handlowaniu towarzyszy kilkaset godzin programu kulturalno-rozrywkowego.

W 2019 na Jarmarku pojawią się wystawcy z kilkunastu krajów świata, takich jak: Austria, Białoruś, Estonia, Francja, Hiszpania, Indie, Irlandia, Litwa, Niemcy, Polska, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

€Dobra zabawa i super wspomnienia gwarantowane !!!

 

- Zbiórka: Godz. 5.00 - parking biura Gromada

- Przyjazd do Gdańska godz. 10.00 

- Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie zabytków Gdańska

- Czas wolny na Jarmarkach Dominikańskich do godz. 19.00

- Planowany powrót do Turku ok godz 23 - 24.00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Cennik

OD
125,- PLN /ZŁ

Zainteresowany? Skontaktuj się!

Jeżeli wyrażacie Państwo zainteresowanie powyższą ofertą turystyczną prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go do naszego pracownika. Pomoże nam to w dalszej korespondencji z Państwem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) z późn.zm., wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzuprzez Biuro Podróży Gromada Turek oraz współpracujące z nią firmy.Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych i ich poprawienia.

CENOWE HITY DNIA

Najciekawsze LASTY tylko u Nas! Zaglądaj coidziennie!

kontakt

Dane teleadresowe

BP GROMADA Turek
Halina Błaszczyk

ul. Milewskiego 5
62-700 Turek

tel. +48 63 278-55-48
kom. 600-801-590

             

Email

gromadaturek@wp.pl
biuro@gromadaturek.pl

Strona internetowa:
www.gromadaturek.pl

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:30
sobota od 09:30 do 13:00

 

                                   ZAPRASZAMY

 

Lokalizacja biura